LUKO STROJÍRNY, s.r.o.

česky english deutsch espanol italiano russian slovensky french polski
 
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
 
NOVINKY
[ 11.04.2016 ]
Olejnička Premium


 

 

 
RYCHLÝ KONTAKT

LUKO STROJÍRNY s.r.o.

Jablůnka 626

756 23 Jablůnka

Česká republika

 

tel.:

obchod

 

mobil

 

nákup

 

+420 571 452 203

+420 571 410 935

+420 731 414 561

 

+420 731 414 562

 

fax: +420 571 410 937
e-mail:

obchod@lukos.cz

 

nakup@lukos.cz


 
 
O firmě » Představení firmy
 

LUKO STROJÍRNY s. r. o. je česká společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu. Byla založena v roce 2001 a navazuje na dlouholetou tradici strojírenství na Vsetínsku. V areálu dřívější Zbrojovky Jablůnka dnes zaměstnává 50 pracovníků a řadí se tak mezi střední firmy v regionu.

 

  Výrobní program zahrnuje jednak tradiční obory, mezi které patří především výroba uceleného sortimentu mazací techniky LUKO (mazací hlavice, mazací lisy, hadice a spojky, stříkačky, olejničky, olejoznaky) a některých skupin dílů pro textilní stroje (profilové paprsky, konfuzory, zachycovače příze, přifukovací trysky). Nový výrobní program představují dávkovače kovů - manipulační zařízení pro automatické licí linky.

 

  Klientelu společnosti tvoří zákazníci v tuzemsku i zahraničí - část produkce firma exportuje především do Německa a Francie. LUKO STROJÍRNY s. r. o. disponuje vlastními vývojovými a konstrukčními kapacitami i kontrolním a měrovým střediskem.

 

  Dlouhodobými prioritami společnosti LUKO STROJÍRNY s. r. o. jsou kvalitní výrobek, spokojený zákazník, solidní a prosperující firma.

 


 

Značka LUKO

 

Moderní trhy se rychle mění, lidé jsou více informovaní, mají možnosti nakupovat po celém světě, firmy dokáží splnit jakákoliv přání svých zákazníků...

  Naše firma proto už před lety zavedla pro označení svých výrobků z oblasti mazací techniky značku LUKO. Vyvojem firmy i značky samotné došlo ke vzniku několika variant.

  Tato označení přinášejí námi jasně definované priority a postoje v oblasti podnikání a strojírenské výroby, za kterými si pevně stojíme už od počátků vzniku firmy LUKO STROJÍRNY s.r.o., a těmi jsou: kvalitní výrobek a služby poskytované zákazníkům, spolehlivost, stálé a korektní obchodní vztahy, jistoty zaměstnanců.

 

  Co naše značka znamená pro zákazníky:

 

  - dlouholetou tradici v oblasti mazací techniky a strojírenské výroby (více než 40 let)

  - kvalitně odvedenou práci na každém kusu výrobku

  - jistotu spolehlivosti i tam, kde cizí výrobky selhávají

  - záruku kvalitních služeb: celý proces od objednávky až po její expedici je zajišťován personálem

    s dlouholetou praxí a zkušenostmi

  - přátelský prostor pro obchodování

  - zakoupením výrobku s registrovanou značkou LUKO získává zákazník záruku kvality a prvotřídní jakosti  

 
© WEBDESIGN NOWONET media, s.r.o.